Biuro Księgowe

AWANTAŻ

W trakcie swojego ponad 20 letniego doświadczenia zawodowego przeszłam przez kolejne szczeble tzw. kariery zawodowej pracując na etacie. Poznałam jednostki działające w różnych branżach, o różnych formach prawnych, różnej specyfice i dynamice działalności. Stopniowo uczyłam się czytać ze zrozumieniem przepisy podatkowe i stosować je w praktyce, analizować zagrożenia podatkowe, podejmować samodzielne decyzje, wyznaczać priorytety (jestem zwolennikiem macierzy Eisenhowera),obejmowałam szerszy zakres kompetencji, obowiązków i odpowiedzialności.

Katalizatorem zmian w moim życiu, genezą powstania firmy i odejścia z etatu był szereg zdarzeń. Niezrozumiałe dla mnie nakazy i zakazy, niespójność działań i celów, komunikacja niskiej jakości, brak autentyczności to część z nich. W efekcie doprowadziły mnie do frustracji, irytacji, braku kontaktu ze sobą i rodziną, działań w trybie robota. Będąc zwolenniczką work-life balance dokonałam analizy swoich osobistych umiejętności i pożegnałam podporządkowanie będące elementem stosunku pracy. Obecnie nawiguję samodzielnie, zgodnie z własnym rytmem, z jakością działań. Szanuję wzajemne ustalenia i stawiam na jakość komunikacji. Zbudowałam własną przestrzeń, gdzie chcę tworzyć wykorzystując zdolności jakie posiadam, bo mam wszystkie kompetencje do tego biznesu.

Cechuje mnie zaangażowanie, cierpliwość, samodzielność, terminowość i wysoki stopień odpowiedzialności. Nowe wyzwania motywują mnie do rozwoju, poszukiwania rozwiązań i są podstawą zdobywania doświadczenia. Posiadam licencję Ministra Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz polisę ubezpieczeniową OC z tytułu prowadzenia działalności biura rachunkowego.